Rozpis Zimní turnaj 2019

Ne 9.12.2018 / 15:00 / TJ Sokol Odstředek / 

Ne 13.1.2019 / 15:00 / Spartak Hrdlořezy

Ne 20.1.2019 / 15:00 / FSC Libuš

Ne 3.2.2019 / 15:00 / AFK Slavoj Podolí

Ne 10.2.2019 / 15:00 / FK Kunice

Ne 10.3.2019 / 15:00 / FK Union Strašnice

Ne 17.3.2019 / 15:00 / TJ Sokol Kolovraty


Rozpis zápasů na Podzim 2018

Ne 26.8.2018 / 14:00 / Slovan Bohnice / venku / 0:2

Ne 2.9.2018 / 14:30 / FAAZ / doma / 1:2 (Vitalij Stojka)

Ne 9.9.2018 / 14:30 / Spartak Kbely / venku / 7:1 (Vitalij Stojka 4x, Evžen Pechar 3x)

So 15.9.2018 / 10:45 / Spartak Hrdlořezy / doma / 4:3 (Evžen Pechar 2x, Oleh Strakhotskyy, Michal Berky)

Ne 23.9.2018 / 12:30 / ČAFC / venku / 1:0 (Vitalij Stojka)

Pá 28.9.2018 / 10:45 / TJ Avia Čakovice / doma / 0:1

So 6.10.2018 / 13:00 / TJ Junior Praha / venku / 1:1 (David Stahl)

So 13.10.2018 / 15:30 / SK Dolní Chabry / doma / 2:2 (David Stahl)

So 20.10.2018 / 13:30 / SK Čechie Uhříněves / doma / 1:4 (Jaromír Novák)

Ne 21.10.2018 / 15:30 / Fotbalová Akademie Praha / venku / 1:1 (Jaromír Novák)

Ne 11.11.2018 / 14:00 / Jižní Město Chodov / venku / 2:2 (Evžen Pechar + vlastní)

Ne 21.11.2018 / 13:30 / FK Újezd nad Lesy / doma / 0:2



Rozpis zápasů na Jaro 2018

Ne 25.3.2018 / 12:30 / FK Řeporyje / doma / 3:0 (Šimon Čapek 2x, Jakub Pauer) 

Ne 8.4.2018 / 16:30 / FAAZ / doma / 0:5

So 14.4.2018 / 9:00 / TJ Březiněves / venku / 1:3 (Oleh Strakhotskyy)

Ne 15.4.2018 / 17:00 / TJ Kyje Praha / doma / 1:2 (Roman Polách (penalta))

So 21.4.2018 / 14:30 / TJ Avia Čakovice / venku / 2:3 (Borys Krychfalushiy 2x)

Út 1.5.2018 / 17:00 / SK GORDIC Praha Kačerov / doma / 1:3 (Jakub Pauer)

Ne 6.5.2018 / 17:00 / Běchovičtí sršni / venku / 2:4 (Jundai Higashi, Jakub Pauer)

So 12.5.2018 / 9:00 / Spartak Hrdlořezy / doma / 0:5 

Pá 18.5.2018 / 18:00 / SK Čechie Uhříněves / venku / 2:1 (Roman Polách (penalta), Oleh Strakhotskyy)

Ne 27.5.2018 / 17:00 / TJ Sokol Bílá Hora / doma / 3:2 (Jakub Pauer, Tomáš Sigmund, Jan Konvalinka)

Ne 3.6.2018 / 14:00 / Jižní Město Chodov FK / venku / 1:2 (Jan Konvalinka)

Ne 10.6.2018 / 17:00 / ČAFC Praha / doma / 5:3 (Jan Konvalinka 2x, Petr Vostatek 2x, Jakub Pauer)

So 16.6.2018 / 10:00 / FK Klánovice / venku / 3:2 (Jan Konvalinka 2x, Vitalij Stojka)


Rozpis Zimní turnaj 2018

So 13.1.2018 / 9:00 / FK Union Strašnice / 1:2 (Oleh Strakhotskyy)

Ne 28.1.2018 / 9:00 / Jižní město Chodov / 4:2 (Oleh Strakhotskyy, Jaromír Novák, Šimon Čapek, Vitalij Stojka)

So 3.2.2018 / 13:00 / SK Dolní Chabry / 0:4

Ne 25.2.2018 / 11:00 / FSC Libuš / 1:9 (Oleh Strakhotskyy)

So 3.3.2018 / 13:00 / TJ Sokol Odstředek / 0:1

Ne 18.3.2018 / 13:00 / Spartak Hrdlořezy / 3:2 (Šimon Čapek 2x, Roman Polách)